Projket Miss Wybory regionalne

Regionalne wybory miss

Fundacja Projekt Miss organizuje eliminacje do konkursu Miss World Poland na terenie województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Chcemy zbudować nową jakość w tej dziedzinie. Nasza wizja to konkurs piękności, który dzięki przejrzystym regułom, cieszy się zaufaniem kandydatek i popularnością wśród publiczności, a jednocześnie przynosi korzyść sponsorom i partnerom.
Jesteśmy pewni, że wspólnymi siłami możemy osiągnąć duży sukces. Dokonać właściwego wyboru, a następnie wspomóc nasze kandydatki w drodze do międzynarodowych laurów, tak aby osiągały cele osobiste, ale również sławiły piękno Polski i promowały polskie produkty na świecie.

Każdy kto był na widowni konkursu piękności doświadczył zapewne jak archaiczne, nudne i przydługie może być to przeżycie. Dlatego trzymając się kilku podstawowych zasad postanowiliśmy to zmienić. Fundacja Projekt Miss powstała by wnieść nową jakość w tej dziedzinie!

Chcemy oprzeć się na kilku prostych zasadach:

Atrakcyjna forma

Proponujemy widowisko podczas, którego kandydatki będą mogły w pełni zaprezentować swoją urodę, wdzięk i osobowość, a przy tym chcemy stworzyć ciekawe wydarzenie kulturalne. Ma to być nowoczesny spektakl angażujący rożne formy audio-wizualne i artystyczne. Publiczność zostanie zaangażowana w wybór i uzyska realny wpływ na wybór najpiękniejszej finalistki.

Jasne zasady
Troska o kandydatki
Droga do kariery
Medialność
Profesjonalizm
Networking

Fundacja Projekt Miss

ul. Opata Hackiego 12

81-213 Gdynia

Email: biuro@projektmiss.pl

Telefon: +48 578 612 951

Facebook