Projekt Miss piękna inicjatywa

co stoi u podstaw Fundacji
nasze priorytety

Fundacja Projekt Miss
Organizator konkursów piękności

Wybory Miss Północy 2016 to nowa inicjatywa w dziedzinie konkursów piękności. Naszym celem jest wyłonienie najbardziej atrakcyjnej kobiety pomorza i promowanie urody mieszkanek regionu w rywalizacji ogólnopolskiej. W partnerstwie z Miss World Poland Sp. z o.o. przeprowadzimy eliminacje wojewódzkie do najbardziej prestiżowego konkursu w dziedzinie urody na świecie.
Naszym celem jest stworzenie profesjonalnego przedsięwzięcia, zorganizowania castingów oraz wielkiej gali, na której zostanie wybrana najpiękniejsza Pomorzanka. Pragniemy wspierać działania naszych kandydatek i umożliwić im wstęp do świata mody czy show-biznesu.
Celem Fundacji jest także działalność na rzecz rozwoju sfer związanych z modą, urodą, wzornictwem, sztuką, kulturą, sportem, rekreacją i fitnessem. Pragniemy wpierać wszelkie inicjatywy w tym zakresie, integrować środowisko oraz uczestniczyć w projektach i współdziałać z innymi podmiotami.

Kim jesteśmy?
Ludzie fundacji

Pomysłodawca i Fundator "Projektu Miss". Widząc lukę w dziedzinie konkursów piękności, postanowił zebrać zespół managerów i specjalistów zdolny ją wypełnić. Jego entuzjazm doprowadził do powstania nadzwyczajnego przedsięwzięcia, przy którym pracują wybitne i nietuzinkowe osobowości.

Absolwent Prawa na Uniwersytecie Gdańskim, uczestnik programu Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. "Przedsiębiorca z urodzenia". Pierwszą działalność gospodarczą podjął jeszcze w trakcie studiów w 2003 r. Od lat rozwija rodzinną firmę handlową o ćwierćwiecznej tradycji. Spółka odnosi sukcesy, jest doceniana przez klientów i honorowana w niezależnych rankingach, takich jak Gazele Biznesu.

W Fundacji odpowiada za wszelkie sprawy ważne i mniej ważne. Parzy kawę i lata po urzędach, sponsorach, partnerach medialnych oraz wszędzie tam gdzie akurat trzeba pobiec. Zawsze ma za mało czasu i za dużo pracy, co nie powstrzymuje go od brania jej na siebie coraz więcej.
Artur SzostakPrezes Zarządu
Sławek to koneser wszystkiego co piękne i nasza „piękna inicjatywa” bez niego byłaby tyko inicjatywą. W Fundacji udziela się od czerwca, ale już zdążył sporo osiągnąć vel zamieszać.

Pobierał nauki w na uczelniach w Bydgoszczy, Gdańsku oraz Genewie, obecnie jest słuchaczem na kierunku Executive MBA na warszawskiej ALK. Pierwszą pracę podjął na studiach, od tego czasu doszedł do stanowiska dyrektora handlowego w dużej międzynarodowej firmie. Ma za sobą epizod kariery modela.

Nie trwoni czasu, jest przebojowy i ma do tego piekielny dar przekonywania. Zajmuje się koordynacją działań na terenie Kujaw i Pomorza południowego, ale jako że ciągle podróżuje to możliwe jest, że wkrótce Miss Północy obejmie również Podhale.
Sławomir KubiczekDyrektor Regionu
Jako osoba, na której zawsze można polegać, często słyszy od innych członków Zarządu: "Michał załatw to". I... on to załatwia. Według testu talentów Gallupa jest wizjonerem o silnie rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych.

Tytuł magistra uzyskał na Wydziale Prawa i Administracji UWM w Olsztynie, następnie kształcił się na UW, a dziś studiuje Executive MBA na Koźmińskim. Jest szanowanym managerem z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem oraz 15 letnią praktyką w skutecznym odzyskiwaniu należności. Aktualnie pracuje w firmie, która jest światowym liderem w branży wywiadu gospodarczego, więc nic się przed nim nie ukryje.

Odpowiada w Fundacji za organizację konkursu na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz za kontakty z szeroko pojętą Warszawą. Pełni rolę dyrektora regionu, organizuje castingi i planuje zrobić galę finałową nawet lepszą niż Monika na Pomorzu - oby tylko oboje nie chcieli śpiewać. Aktualnie koncentruje się na pozyskiwaniu finansowania oraz networkingu.
Michał StachowskiCzłonek Zarządu
Piękna Paula to nasza wewnątrzorganizacyjna miss. Ma za sobą starty w konkursach piękności i dzięki niej wiemy jak to robić (a może raczej jak tego nie robić). Już po pierwszej rozmowie telefonicznej wiedzieliśmy, że jej wiedza i pomysły pozwolą nam mocno rozwinąć skrzydła.

Studiowała Psychologię w Zarządzaniu oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w toruńskiej Wyższej Szkole Bankowej. Dodatkowo, jak na osobę "modną" przystało, zrobiła podyplomówkę z Coachingu - będzie dbała o rozwój mentalny naszej ekipy oraz uczestniczek konkursów piękności. Ma doświadczenie w branży rozrywkowej - koordynowała liczne akcje i wydarzenia promocyjne. Na co dzień pracuje w dziale ds. inwestycji w dużej firmie telekomunikacyjnej.

Z ochotą zabrała się za porządkowanie naszych spraw w regionie bydgosko-toruńskim, albo jak wolą inni - toruńsko-bydgoskim. Ogranicza nieograniczony entuzjazm Sławka. Spokojna + systematyczna = skuteczna!
Paula MelkowskaZ-ca Dyrektora Regionu
Zaangażowana w działalność Fundacji od samego początku. Najpierw trochę (czytaj mocno) się wahała. Wiedziała, że jak w to "wejdzie" to będzie musiała objąć funkcję głosu rozsądku i pilnować, żeby inicjatywa nie upadła jeszcze zanim wystartuje. Chyba się udało!?

Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Gdańskim, a tytuł magistra uzyskała na University of Sheffield. Posiada doświadczenie w pracy w administracji państwowej, aktualnie sprawdza się w roli przedsiębiorcy. Jest wspólnikiem oraz członkiem zarządu w rodzinnej firmie.

Jej zadania koncentrują się na kwestiach administracjno-organizacyjnych, a mówiąc dokładniej - dba o to aby Artur, Monika i całe to wesołe towarzystwo za bardzo się nie rozszalało. Dusza urzędnika każe jej trzymać się planów, terminów, budżetów i innych spraw do których reszta przykłada mniejsze znaczenie. Jeśli dzwoni Milena oznacza to, że coś jest nie w porządku.


Milena SzostakWiceprezes Zarządu
W naszym gronie nie mogło zabraknąć człowieka z misją. Paweł dołączył do zespołu, gdyż nie mógł znieść, że Polka nie zdobyła tytułu najpiękniejszej kobiety świata od ponad 25 lat. Jesteśmy pewni, że dzięki jego zaangażowaniu, wkrótce się to zmieni.

Absolwent Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, uczestnik programu Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada doświadczenie w największych przedsiębiorstwach z branży finansowo-doradczej oraz energetycznej. Jest wspólnikiem oraz członkiem zarządu w rozwijającej się firmie sektora IT.

Pomaga nam wpleść nowe technologie do konkursów piękności, aby uatrakcyjnić ich formę i wprowadzić do świata wirtualnego. Burza mózgów z jego udziałem przeradza się w nawałnicę nowych pomysłów. Na szczęście „doświadczenie” korporacyjne nieco go hamuje i równoważy zapędy ułańskiej fantazji.
Paweł MarciniakKonsultant ds. nowych technologii

Fundacja Projekt Miss

ul. Opata Hackiego 12

81-213 Gdynia

Email: biuro@projektmiss.pl

Telefon: +48 578 612 951

Facebook